Computer Sience & Engineering
كامپيوتر و مهندسی
Business and Economics
اقتصاد و بازرگانی
Sciences
علوم پايه
Health and Medicine
علوم پزشكی
K-12 and Education
علوم تربيتی
Art and Humanities
فرهنگ و هنر
Social Sciences
علوم انسانی
Documentary Movie Store
فروشگاه فيلم‌های مستند
هر کاربر - یک کتابخانه
یکی از قابلیت‌هایی که به جرات می‌توان گفت منحصر به ویدئو کتابخانه You-Research.com می‌باشد، خدمات کتابخانه من است. کتابخانه من این امکان را به شما می‌دهد که به آرشیو نمودن منابع موجود در You-Research.com و یا دیگر سایت‌ها و پایگاه‌های علمی و تحقیقاتی پرداخته و آنها را در فضایی اختصاصی و جداگانه برای خود نگهداری کرده و حتی مطالب و نکات مورد نظر خود را به هر یک ضمیمه کنید تا علاوه بر سهولت در دسترسی‌های بعدی، راهنمای مفیدی برای کاربرانی باشد که جهت بازدید و بهره برداری از منابع آن وارد کتابخانه‌ شما می‌شوند.

شما با کلیک برروی لینک ایجاد کتابخانه شخصی، به سادگی پر کردن یک فرم، کتابخانه خود را بنا کرده و صاحب یک شماره کتابخانه اختصاصی خواهید شد که به شما امکان مدیریت کتابخانه‌ را می‌دهد. سپس می‌توانید با گردش و جستجو درمیان انواع منابع موجود در You-Research.com و همچنین دیگر سایت‌های اینترنتی، منابعی را که به نظرتان مفید می‌آید و یا به رشته و گرایش شما مرتبط می‌شوند و یا قصد مطالعه و یا استفاده از آنها را در زمان و مکان‌های مختلفی دارید به کتابخانه خود منتقل کرده و به مدیریت آنها بپردازید و مطالب و نکات مورد نظر خود را به آنها ضمیمه کنید.

کتابخانه‌های شخصی You-Research.com، این امکان را به شما می‌دهند که به طور رایگان صاحب فضایی اختصاصی در اینترنت شوید و همچون وبلاگ‌ها ولی این بار به صورت کتابخانه‌ای، علاوه بر جلب نظر دیگران به ورود، بازدید و استفاده از منابع موجود در کتابخانه تان، ارتباطات و تعاملات علمی خود با دیگر کاربران را نيز گسترش دهید و نظرات و پیشنهادات آنها را راجع به خود، فعالیت‌ها و کتابخانه خود و همچنین منابع گردآوری شده درآن جویا شوید . شما حتی قادر خواهید بود بنا به مناسبت‌های مختلف عکس‌ها ، پیام‌ها و مطالب متنوعی را جهت زیبا سازی و همچنین ایجاد ارتباط هرچه صمیمی‌تر به کتابخانه خود اضافه کنید.

توجه داشته باشید الزامی نیست که منابع کتابخانه شما حتما برگرفته ازمنابع موجود در You-Research.com باشد، بلکه در واقع هرکتابخانه شخصی مکانی است برای ذخیره لینک‌ سایت ها و آدرس‌های منابع مورد نظر شما در اینترنت، که می‌تواند از سایت You-Research.com و یا هر سایت و پایگاهی دیگری گرفته شده باشد. برای آرشیو نمودن منابع خارجی و ضمیمه کردن نکات مورد نظر خود به آنها، نخست به کتابخانه خود وارد شده و با استفاده از لینک اضافه به کتابخانه من آدرس اینترنتی(URL) آنها را وارد کنید تا این منابع نیز در کنار منابع داخلی برای شما نگهداری و آرشیو شوند .

Create Personal Library ايجاد كتابخانه شخصی

ليست كتابخانه‌های موجود به ترتيب حروف اول نام آنها
#(1)A(0)B(0)C(1)D(1)E(0)F(3)G(0)H(1)
I(1)J(0)K(0)L(0)M(2)N(0)O(1)P(0)Q(0)
R(0)S(1)T(0)U(0)V(0)W(0)X(0)Y(0)Z(0)ک(1)